Доступність посилання

ТОП новини

Державна Дума Росії доручила делегації російського парламенту в Парламентській асамблеї Ради Європи ініціювати розгляд питання про порушення демократичних норм в Україні. Про такі порушення стверджує заява Держдуми, яку російські депутати схвалили сьогодні одноголосно


Документ висловлює “глибоке занепокоєння” “численними фактами переслідувань представників політичної опозиції в Україні новою українською владою”.

Документ висловлює “глибоке занепокоєння” “численними фактами переслідувань представників політичної опозиції в Україні новою українською владою”

Серед них у заяві названо “факти арештів видатних політичних та громадських діячів, які публічно заявляли про незгоду з політикою української влади”, чи “масові звільнення не лише працівників держапарату, але й діячів освіти, науки, культури, які не до вподоби Києву”.

Занепокоєння російських парламентарів викликають також, як вони стверджують, намагання нового керівництва України “встановити політичний та ідеологічний контроль над засобами масової інформації”, а також дії влади, “спрямовані на вибіркову реприватизацію низки великих українських підприємств, у які інвестовано капітали російських компаній і з якими пов’язано матеріяльні інтереси багатьох тисяч громадян Росії”.

Усе це, вважають депутати російської Держдуми, не відповідає, зокрема, “міжнародно-правовим зобов’язанням України як учасника Ради Європи і Організації з безпеки і співпраці в Європі”.
XS
SM
MD
LG