Доступність посилання

ТОП новини

Під Шуфричем захиталося депутатське крісло.


Віктор Міняйло


Київ, 26 травня 2005 - Міністерство внутрішніх справ України розслідує кримінальну справу за фактом фальсифікації результатів голосування за Нестора Шуфрича на довиборах до Верховної Ради України у Черкасах у липні 2002 року. Про це, як повідомляє департамент громадських зв‘язків МВС, заявив заступник міністра внутрішніх справ Геннадій Москаль.

“Слідству відомо, що три з половиною тисячі голосів на користь Нестора Шуфрича були куплені по 20 гривень за голос. У фальсифікаціях виборів було задіяно майже чотири з половиною тисячі відкріпних талонів”, - серед іншого, сказано в повідомленні МВС. За словами Геннадія Москаля, справа по даному факту порушена давно – за зверненням кандидатів з цього округу Наталії Вітренко, Володимира Олійника та інших осіб, проте, з політичних мотивів довго, не розслідувалася.

Так історично трапилося, що у липні 2002 року мені довелося висвітлювати довибори у Черкасах.

а даними Комітету виборців України, в цьому окрузі було три основні фаворити: Володимир Олійник – колишній мер Черкас, Леонід Булатецький – представник “Нашої України” та лідер прогресивних соціалістів Наталія Вітренко. Усе місто було обклеєне їхніми агітаційними матеріалами. Про Нестора Шуфрича ніхто нічого не чув і не бачив.

На виборчих дільницях ми жодних суттєвих порушень не виявили. Щоправда вранці на моє запитання за кого ви проголосували літня жіночка відповіла, що за когось на літеру “Ш”. Решта відповідати відмовлялися.

В прес-центрі КВУ прес-конференції провели Наталія Вітренко, Леонід Булатецький, Володимир Олійник. І нічого не передбачало перемогу кандидата на літеру “Ш”.

Увечері в ресторані біля Дніпра наша журналістська братія влаштувала тоталізатор, Коли відкрили листочки, то там фігурували лише три прізвища в різних послідовностях: Вітренко, Булатецький, Олійник.

Але вже по дорозі до готелю надійшли повідомлення, що лідирує якийсь Нестор Шуфрич - член СДПУ(О). “Нічого, це перші дані із військових частин і в’язниць”, - пояснював речник КВУ Олександр Черненко. Разом з ним ми провели ніч в територіальній виборчій комісії. І переміг таки Нестор Шуфрич. Ось як пояснює ситуацію Олександр Черненко.....

Це говорив речник комітету Виборців України Олександр Черненко. З самим Нестором Шуфричем зв’язатися не вдалося. Але причина поважна – він перебуває в лікані.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG