Доступність посилання

ТОП новини
17 Жовтень 2018, Київ 12:34

Анатолій Ворохаєв: „Партія „Союз” прагне перетворити брехню на правду...”


Петро Каландирець

Одеса, 21 червня 2005 - Перший заступник Одеського міського голови Анатолій Ворохаєв провів першу прес-конференцію для працівників засобів масової інформації. Пан Ворохаєв повідомив, що у міськвиконкомі відповідає за діяльність управління фінансів, житлово-комунального господарства, торгівлі, діяльність районних державних адміністрацій та представництва з управління комунальною власністю.

За словами першого віце-мера Одеси, за п’ять місяців поточного року міський бюджет (у галузі прибутків) виконаний у сумі 256 мільйонів гривен. Загальний Фонд міста Одеси виконаний на суму 199 мільйонів 392 тисяч гривень ( 33 % від річного показника і 94,2% від плану п’яти місяців). У порівнянні з аналогічним терміном минулого року надходження із загального фонду бюджету збільшені на понад 36 мільйонів гривень (на 22%), з них надходження делегованих прибутків збільшені на 26 мільйонів гривень (22,3%).

Складною залишається ситуація з надходженням коштів, пов”язаних із платою за землю. Тут недоотримані понад 14 мільйонів гривен. Мова йде про податок і оренду за землю. Міська влада має намір приділити особливу увагу питанням ремонту житлового фонду. Питань тут надзвичайно багато.

Анатолій Ворохаів
Анатолій Ворохаєв: „Для ліквідації проблемних точок у житловому фонді Одеса мала витратити суму, яка дорівнює її річному бюджету. Тим часом, передбачені на це лише 8 мільйонів гривень. За ці гроші, які у районах уже фактично витрачені, майже нічого зробити неможливо. Ми працюємо над шляхами вирішення цієї проблеми. Плануємо залучити на вирішення проблем капітального ремонту житлового фонду додаткове фінансування, бо на окремих ділянках ситуація критична. Дах на окремих будинках не ремонтували кілька десятків років. Потребує ремонту господарство ліфтове. 8 мільйонів гривень - це крапля у морі”.

Серед болючих для Одеси проблем перший заступник міського голови назвав питання вивезення з міста сміття. Що стосується переробки сміття, нині міськвиконком та депутатські комісії накопичують необхідні матеріали. Проведені переговори зі Світовим банком щодо виділення кредиту на будівництво заводу з переробки сміття. Є кілька пропозицій і щодо інвестування вирішення цієї потреби.

Анатолій Ворохаєв закликав керівників численних крамниць і підприємств звертати належну увагу на прибирання і ремонт навколишньої території. „Витрати не такі значні. Це все покращить побут одеситів і зовнішній вигляд нашого міста”, вважає перший віце-мер.

Робить усе необхідне міська влада і для постачання у помешкання одеситів гарячої води. Борги мешканців міста за спожитий газ є величезними. Міськвиконком проводить переговори з „Одесагаз” і Анатолій Ворохаєв висловив сподівання, що подача гарячої води буде відновлена. При цьому тарифи на комунальні послуги для одеситів підвищувати наміру не мають, навіть за умови зростання тарифів за постачання газу.

Перший віце-мер висловив подив з приводу організованих місцевою організацією партії „Союз” акції „Дороги Одеси”. За його словами, „ця акція до спроб вирішення проблем з дорогами не має ніякого стосунку. Гроші витрачені „Союзом” на ці рекламні акції було б краще спрямувати на ремонт хоча б невеликого міжквартального проїзду чи під’їзду до дитячого садочку, школи. Але бачимо лише політичні спекуляції. Я розумію, для чого це робиться. Вони хочуть звернути на себе увагу шляхом приписування тих реальних результатів, до яких не мають ніякого стосунку”.

Анатолій Ворохаєв пожалкував, що у нинішній політичній рекламі партії „Союз” „брехню прагнуть перетворити у правду”.

Працівники ЗМІ на брифінгу
Цього дня журналістів ознайомили з листом обласного управління юстиції, яке надійшло начальнику управління внутрішньої політики Одеського міськвиконкому Наталці Чайчук.

Згідно з цим листом, керівником міської організації партії „Союз” є не оголошений у ЗМІ Дмитро Українець, а Анатолій Ройтбурд. Обласну організацію очолює Андрій Звонарж, а не активний учасник заходів партії „Союз”, син голови АМК Олексія Костусєва. Таким чином, ті хто нині проводить в Одесі акції, не мають юридичного права використовувати символіку і бренд партії „Союз”.

Перший заступник Одеського міського голови Анатолій Ворохаєв повідомив журналістам, що на належному рівні триває фінансування програми „Дешевий хліб”, відродження Спасо - Преображенського Собору.

Кількох працівників ЗМІ цікавили перспективи демонтажу в Одесі пам’ятника Володимиру Леніну. Анатолій Ворохаєв нагадав присутнім, що міська влада не має повноважень вирішувати це питання. Долю пам’ятника остаточно будуть визначати у Кабінеті міністрів України.
XS
SM
MD
LG