Доступність посилання

ТОП новини
11 Грудень 2018, Київ 01:50

Прикарпаття не є лідером у розбудові “Народного Союзу Наша Україна”.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 29 червня 2005 - Голова Івано-Франківської обласної організації “Народного Союзу Наша Україна” Зіновій Шкутяк заявив, що, незважаючи на політичну свідомість Заходу держави, активніше партія розбудовується на Сході та Півдні країни. Регіональна організація партії, хоча і не є однією з найбільших за чисельністю в Україні, все ж її члени розуміють, що це провладна політична сила, і усвідомлюють свою повну відповідальність за ситуацію в державі.

Майже дві тисячі членів нараховує пропрезидентська партія “Народний Союз “Наша Україна” на Прикарпатті. Вже створені партійні організації “Народного Союзу Наша Україна” в усіх містах та районах області. Основне завдання провладної партії на Івано-Франківщині – створити свої осередки до осені в усіх населених пунктах області. Водночас голова обласної організації “Народного Союзу Наша Україна” Зіновій Шкутяк наголосив, що на Івано-Франківщині ніхто силоміць до провладної партії вступати не змушує. Відповідно основу обласної організації складає молодь. У деяких районах осередки партії на рівні 70% – це молоді люди.

На переконання голови виконавчого комітету обласної організації “Народного Союзу Наша Україна” Руслана Марцинківа, значна кількість молодих людей у лавах новоствореної політичної структури – це великий позитив, оскільки лише завдяки молоді партія має якусь перспективу. Він також підкреслив, що розмови про підштовхування окремих людей до вступу до партії – лише чутки. Люди вступають до “Народного Союзу Наша Україна” добровільно.

Водночас Руслан Марцинків зауважив, що в обласній організації партії лише 10 % державних чиновників. Лідери обласної організації “Народного Союзу Наша Україна” визнали, що реґіональна партійна структура розвивається значно повільніше, аніж аналогічні обласні партійні організації на Сході та Півдні України. Вони також підтвердили, що члени партії повністю усвідомлюють, що вони є провладною політичною структурою і несуть відповідальність за наявний стан справ у державі.
XS
SM
MD
LG