Доступність посилання

ТОП новини
24 Жовтень 2018, Київ 02:09

Загальна кількість загиблих унаслідок учорашніх вибухів у Лондоні становить наразі принаймні 49 осіб. Точну кількість загиблих іще не встановлено, як очікують, їх виявиться більше


Поліція вважає, що вибухи мають усі прикмети терористичної мережі “Аль-Каеда”. Наразі ніщо не свідчить про причетність терористів-самогубців; вибухівка, ймовірно, була на підлогах вагонів метро й автобуса.


Раніше повідомляли, що чотири вибухи – в трьох потягах метро й міському автобусі – поранили близько 700 осіб. Щонайменше 22 з них перебувають у серйозному чи критичному стані.

Поліція вважає, що вибухи мають усі прикмети терористичної мережі “Аль-Каеда”. Наразі ніщо не свідчить про причетність терористів-самогубців; вибухівка, ймовірно, була на підлогах вагонів метро й автобуса.

Мер Лондона Кен Ливинґстон заявляє, що тероризм не залякає його місто: “Ось що я скажу тим, хто спланував цей жахливий напад, чи вони ще десь тут ховаються, а чи за кордоном: дивіться наступного тижня, як ми ховатимемо загиблих і сумуватимемо за ними. Але ви також побачите, як тими самими днями все нові люди приїжджатимуть до цього міста, щоб поселитися в ньому, щоб назвати себе лондонцем, – і вони це зроблять задля свободи бути самим собою”.

Так само Королева Єлизавета Друга, відвідавши жертв вибухів в одній із лікарень, заявила: “Ті, хто коїть ці жорстокі напади на невинних людей, мають знати: вони не змінять наш спосіб життя. Такі звірства, як це, тільки зміцнюють наше відчуття громади, нашу людяність і нашу віру в верховенство права”.

Британські спецслужби активно розшукують організаторів вибухів. Міністр внутрішніх справ Чарльз Кларк не виключив можливості нових терористичних атак.

Британський прем’єр Тоні Блер: “Вони намагаються залякати нас, але ми не скоримося. Вони хочуть змінити нашу країну і наш стиль життя - їм цього не вдасться. Вони намагаються роз’єднати наш народ і послабити нашу рішучість. Не вийде! Наша рішучість буде тільки зміцнюватися”.

Тим часом британська столиця повертається до нормального життя. Працює, хоча не на повну потужність, громадський транспорт. У США і більшості країн Європи посилили заходи безпеки.

Інформації про постраждалих у Лондоні громадян України немає, повідомив сьогодні на брифінгу заступник державного секретаря Маркіян Лубківський.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG