Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 09:01

На Прикарпатті відбулася звітно-виборна конференція крайової організації Народного руху України.


Іван Костюк

Івано-Франківськ, 27 липня 2005 - На Прикарпатті відбулася звітно-виборна конференція крайової організації Народного руху України. Івано-Франківська обласна організація Народного руху України вважається однією з найпотужніших у державі. У результаті гострих дебатів на посаду голови крайового проводу було вже вдруге обрано Романа Ткача, який водночас є керівником обласної держадміністрації.

Понад півтисячі делегатів взяли участь у звітно-виборній конференції Івано-Франківської крайової організації Народного руху України. На Прикарпатті Народний рух України залишається найчисленнішою та найвпливовішою політичною силою. Одинадцять депутатів представляють Народний рух в обласній раді. Відповідно в районних радах – 72 рухівці. Та ще майже півтори сотні – в сільських та селищних радах.

Голова крайового проводу, керівник обласної держадміністрації Роман Ткач, звітуючи про зроблене, заявив, що основною метою прикарпатських рухівців є зараз докладання всіх зусиль для перемоги партії на парламентських виборах наступного року. Задля цього Народний рух України готовий іти на створення блоків з різними політичними силами, які сповідують національно-патріотичні ідеї, однак не змінюючи при цьому своєї назви та ідей.

Принагідно варто зауважити, що саме Романа Ткача на безальтернативній основі було обрано головою крайового проводу Народного руху України. Щоправда, цьому передували доволі гострі виступи рядових рухівців, які критикували роботу Романа Ткача в попередні роки. Переважно закиди стосувались того, що Рух на Івано-Франківщині самозаспокоївся, не ведеться активної розбудови організації. Для прикладу в Коломийському районі діють лише 3 сільські осередки Народного руху України.

Роман Ткач відразу після свого обрання заявив, що Народжний рух України, на його переконання, напередодні парламентських виборів увійде до спільного блоку з Конгресом українських націоналістів, “Нашою Україною”, Українською республіканською партією “Собор”, Блоком Юлії Тимошенко та Українською народною партією. Переговори щодо створення спільного блоку на регіональному рівні вже ведуться. Новообраний голова обласного Руху також повідомив, що до 9 вересня в Івано-Франківську буде споруджений пам’ятник В’ячеславові Чорноволові, а також відновлено випуск газети “Вісник Руху”. Відповідно Народний рух України у своїй роботі й надалі керуватиметься трьома принципами: патріотизм, порядність, професіоналізм.
XS
SM
MD
LG