Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 18:58

У 2006 році прихильники Ющенка мають знову об’єднатися....


Петро Каландирець

Одеса, 2 серпня 2005 - Про це Голова Одеської обласної державної адміністрації Василь Цушко заявив в інтерв’ю кореспонденту радіо „Свобода”. На його думку, до новоствореного об’єднання мають увійти політичні сили, які реально підтримують Віктора Ющенка і бажають виконання ним усіх проголошених планів.

Василь Цушко
„Якщо вони не хочуть піти на вибори 2006 року разом, це звичайні амбіції”, - вважає Василь Цушко. Натомість, на думку Голови облдержадміністрації, глава країни цілком спокійно сприймає плани Соціалістичної партії України брати участь у майбутніх виборчих перегонах саме як самостійна політична сила.

Василь Цушко: „Ідея єдиної партії, яка підтримає Віктора Ющенка у новообраному парламенті, була правильною. Ті хто з нею не згодні – вони здають главу держави, якого називають власним лідером, людину, яка у 2002 році привела їх до Верховної Ради у складі блоку Віктора Ющенка „Наша Україна””.

Голова Одеської облдержадміністрації вважає, що стабільна робота парламенту обраного у 2006 році дозволить вирішити багато нині болючих регіональних проблем. Обласна влада, за його словами, робить все можливе, зокрема, для ліквідації боргів з виплати зарплати. Успіх планів залежатиме від збереження нинішнього цінового бар’єру.

„Якщо ціни на пальне зростатимуть – передбачити успіх наших зусиль буде доволі складно. Ми є країною без власних енергоносіїв і тому все залежатиме від кон”юктури ринку”, - сказав Василь Цушко.

Особливо великий борг з виплати зарплати нині перед працівниками агропромислового комплексу регіону. Керівники сільських підприємств не здатні вчасно сплачувати підвищену зарплату. На заваді є і наявність прихованої зарплати (понад два мільйони гривень). Василь Цушко висловив сподівання, що за рахунок зібраного врожаю проблемні питання на селі будуть врегульовані. Він вже провів необхідні консультації з Головами районних державних адміністрацій.

Тема виплати заборгованої зарплати стала головною і під час зустрічей Голови Одеської обласної державної адміністрації з Міністрами промисловості, транспорту, охорони здоров’я.
XS
SM
MD
LG