Доступність посилання

ТОП новини
14 Листопад 2018, Київ 10:36

Журналісти одеської телекомпанії “TV Точка” скаржаться на тиск з боку Сергія Кивалова.


Петро Каландирець

Учасники прес конференції
5-го вересня з посади звільнений директор одеського телеканалу “TV Точка” Ігор Яковлєв. У редакційних кабінетах, які розташовані у приміщенні Національної юридичної академії, без повідомлення були змінені замки.

Сам Ігор Яковлєв назвав нинішні події в Одесі проявом політичного тиску, пов’язаного з наближенням парламентських і місцевих виборів 2006 року.

Журналісти популярного в Одесі телеканалу “TV Точка” звернулися до місцевої організації партії „ПОРА” з проханням допомогти вирішити нинішню конфліктну ситуацію.

Директор телеканалу TV Точка Ігор Яковлєв повідомив присутнім на прес-конференції працівникам ЗМІ, що 5-го вересня його взагалі не допустили до службового кабінету. І це за умови, що з Юридичною Академією існують лише договірні стосунки, які передбачають „забезпечення навчального закладу рекламою факультетів та інших підрозділів вищого навчального закладу”.

Ігор Яковлєв наголосив, що останнім часом у телекомпанії “TV Точка” значно зріс рейтинг, а її служба новин визнана однією з кращих в Одесі.

Ігор Яковлєв
Більшість співзасновників та журналістів телеканалу “TV Точка” ухвалили звернення до мешканців Одеси і світового співтовариства, яке оприлюднили на проведеній прес- конференції.

„Про те, що свобода слова у нашій країні існує номінально, свідчать події навколо телеканалу “TV Точка”. Порушуючи всі домовленості між засновниками, посилаючись на невиконання одним із них своїх зобов’язань, на телеканалі прагнуть запровадити жорстку цензуру. Нам прагнуть нав’язати що говорити, про кого говорити і як говорити? Кому потрібне таке телебачення?

“Ректор юридичної академії Сергій Кивалов прагне нав’язати власне бачення роботи телеканалу, не враховуючи при цьому інтересів засобу масової інформації. Його не цікавить думка працівників та телеглядачів.

Незважаючи на те, що контрольний пакет акцій належить пану Кивалову, телеканал був створений і утримувався на гроші його директора Ігоря Яковлєва. Тепер, коли у телеканалу один із найвищих рейтингів за історію існування, той, хто його утримував, виявився вже непотрібним. Пану Кивалову необхідні свої люди на власному телебаченні...”
, - йдеться у зверненні трудового колективу телеканалу “TV Точка”.

Голова Одеської обласної організації партії “ПОРА” Роман Дев’ятов порівняв нинішню дії Сергія Кивалова у ставленні до одеського телеканалу з його позицією під час минулих виборів Президента. Він зазначив, що партія “ПОРА” підтримує вимоги журналістів телеканалу “TV Точка” і його директора Ігоря Яковлєва.

Роман Дев’ятов
Роман Дев’ятов: „Нам не зрозуміло, чому колишній голова ЦВК Сергій Кивалов досі є ректором Національної юридичної академії? Ми вважаємо, що правоохоронні органи, Генеральна прокуратура недостатньо роблять у справі розслідування про фальсифікації під час минулих виборчих перегонів і показали нездатність притягнути до відповідальності організаторів фальсифікацій”.

Не зайвим буде зауважити, що під час спілкування з працівниками ЗМІ лідер Одеської обласної організації партії „ПОРА” використовував виключно російську мову...

Спільно з „Антикорупційним комітетом” партія „ПОРА” оголосила про початок громадського розслідування діяльності нинішнього ректора Одеської Національної академії Сергія Кивалова. Результати розслідування будуть ретельно вивчені і планується оприлюднити їх через засоби масової інформації. Паралельно обласна організація партії “ПОРА” запланувала кілька акцій з вимогою звільнення С.Кивалова з посади ректора знаного далеко за межами України вищого навчального закладу.

„Ми зробимо все можливе, щоб ця людина не мала спокійного життя не лише в Одесі, але й в Україні в цілому. Вважаємо, що його місце не в Одесі, а там, де є нині екс-міський голова Руслан Боделан та інші чиновники, які за кордоном переховуються від українського слідства”, - сказав Роман Дев’ятов.

Партія „ПОРА” в Одесі звернулася і до міністра освіти України з клопотанням призупинити повноваження Сергія Кивалова як ректора Національної юридичної академії. Стало відомо і про ініціативу збирання підписів під вимогою позбавити Сергія Кивалова звання „Почесний громадянин Одеси”.

Плани проведення громадського розслідування підтримав і голова громадської організації „Антикорупційний комітет” Олег Корженко. Всі зібрані факти про діяльність Сергія Кивалова будуть передані до правоохоронних органів „для подальшого реагування”.
XS
SM
MD
LG