Доступність посилання

ТОП новини
10 Грудень 2018, Київ 04:01

“Звуки життя”: Політичний землетрус.Київ, 6 вересня 2005 року.

Нова українська влада переживає справжню кризу команди. Досі заяви урядовців про відставку летіли у смітник після розмов з Президентом України. Прийнята відставка державного секретаря Олександра Зінченка стала водорозділом. Тепер “помаранчеві” не зможуть запевняти як своїх прихильників, так і опонентів у тому, що вони єдина і монолітна команда.

Про політичну нестабільність української влади і очікування суспільства - у спільному проекті Радіо Свобода і Нашого Радіо "Звуки Життя": "Політичний землетрус" з Микитою Моісеєвим.

Чи не вперше в історії України-політичної були названі імена корупціонерів з оточення Президента України. Екс-держсекретар Олександр Зінченко пішов на такий крок заради ідеалів «помаранчевої» революції. Втім, жодних доказів про корумпованість Петра Порошенка, Олександра Третьякова і Миколи Мартиненка так і не пролунало. Останні подали до суду на колишнього соратника Ющенка. Одним словом, розкол…

Аудіозапис програми. Перший випуск:

Чим би займалася Верховна Рада у перший день нової сесії, якби не гучна відставка і ще гучніша підстава для неї колишнього держсекретаря України Олександра Зінченка? Навіть досвідчені аналітики не беруться прогнозувати. Про активні коментарі народних депутатів про розкол у владі “помаранчевих”...

Аудіозапис програми. Другий випуск:

І ще одна гучна відставка – президента Національної телекомпанії України Тараса Стецькова. Віктор Ющенко, за словами його річниці, лише у найближчі дні підпише цю відставку. Втім, інтрига у тому, що так достеменно і не зрозуміла причина демаршу Стецькова. Чим його бажання повернутися у політику, чи, якщо вірити його ж заяві, спротив нинішньої влади створенню на базі Першого національного телеканалу громадського телебачення. Чимало оглядачів, відверто кажуть: новій владі напередодні виборів вигідне “ручне” управління “першою телекнопкою” держави.

Аудіозапис програми. Третій випуск:

Реакція на гучну відставку Олександра Зінченка в українських регіонах неоднозначна. Прості львів’яни радше схвалюють, ніж засуджують крок колишнього держсекретаря, зазначає львівська кореспондентка Радіо Свобода. Натомість керівники обласної адміністрації стали на бік Петра Порошенка. У Симферополі, - розповідає кримський кореспондент Радіо Свобода, люди досить байдуже сприйняли новий політичний скандал. Опозиція Автономії вважає, що це початок розвалу помаранчевої команди, а представники місцевої влади говорять про демократичні зрушення у вищих ешелонах.

Аудіозапис програми. Четвертий випуск:
XS
SM
MD
LG