Доступність посилання

ТОП новини

Верховна Рада підтримала в першому читанні три законопроекти з необхідних 9 для вступу України до Світової організації торгівлі


Перед цим комуністи в парламенті протестували проти ухвалення цих законів. Вони блокували трибуну і влаштували бійку. Провладні фракції звинувачували комуністів у тому, що ті гальмують ухвалення законопроектів щодо СОТ, таким чином діють в інтересах Росії.


Перед цим комуністи в парламенті протестували проти ухвалення цих законів. Вони блокували трибуну і влаштували бійку.

Провладні фракції звинувачували комуністів у тому, що ті гальмують ухвалення законопроектів щодо СОТ, таким чином діють в інтересах Росії.

Далі - народний депутат, член фракції “Народний Союз Наша Україна” Лілія Григорович”:

Комуністи Росії є патріотами Росії, комуністи України є патріотами Росії. На превеликий жаль, Комуністична партія України є тією антидержавною п’ятою колоною, яка буде робити всі можливі спроби, до останньої, щоб не дати можливості самостійного успішного руху України як європейської держави .

Натомість комуністи такі змови з росіянами категорично спростовують.

Комуністка Алла Александровська далі:

“В Україні гарна мета - стати членом СОТ - підміняється процесом, де головне ухвалити необхідні закони, що відкривають державу. Процес входження до СОТ має бути процесом адаптації нашої економіки до світової якості, до світової економіки”.
XS
SM
MD
LG