Доступність посилання

ТОП новини

Проблема України у безвідповідальному ставленні до свободи слова.


Галина Терещук

Глава УГКЦ кардинал Любомир Гузар
Львів, 16 листопада 2005 (RadioSvoboda.org) - Церква не втручатиметься у передвиборчі баталії. Заявив на брифінгу у Львові глава УГКЦ кардинал Любомир Гузар. Натомість духовний провідник греко-католиків закликав вірних до молитви у період парламентських виборів. Люди мають молитись за українську державу, щоб у ній панував закон однаковий для усіх громадян, щоб вибрані і призначені урядові особи служили своєму народові і державі, а не власним інтересам. Заявив кардинал Любомир Гузар.

Нині українці почуваються зневіреними і невпевненими, після політичних подій минулої осені у людей з»явилось бажання опустити руки і відмовитись від намагання поправити ситуацію у державі, а така поведінка, сказано у зверненні УГКЦ неприйнятна християнам, які повинні вірити і надіятись. Українці мають активно працювати у всіх сферах життя і у своїх молитвах просити у Бога за державу і народ. Зміни, які запанували у державі вимагають подальших молитов і праці.

“Треба не забувати, яку роль відіграла молитва в період виборів президента. Це краща сторінка в історії нашого народу, коли молитва відіграла дуже поважну роль”.

Найбільша проблема сучасної ситуації в Україні це непоінформованість громадян, а радше дезінформаваність про те, що насправді діється у державі, бракує достовірних джерел, зазначив в ексклюзивному інтерв’ю для радіо “Свобода” кардинал Любомир. З одного боку є свобода слова, але до неї журналісти і політики ставляться безвідповідально.

“Хтось щось ляпне, скаже, когось обвинуватять, з легкої руки, безвідповідально. І це люди на високих посадах. А як часто подають мрії, бажання за дійсність. Я думаю, що сьогодні громадяни просто збентежені, не знають на який бік стати”.

Українська Греко-Католицька Церква не планує жодних заходів з нагоди відзначення помаранчевої революції , заявив кардинал Любомир, але якщо надійде запрошення, то участь у державних заходах глава УГКЦ візьме.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG