Доступність посилання

ТОП новини

Розкол у стані кримських “зелених”.


Володимир Притула Симферополь, 22 листопада 2005 (RadioSvoboda.ua) - ПІДВОДКА: Розколи, що вразили низку кримських парторганізацій, докотилися і до кримських “зелених”. Їхній лідер, відомий кримський активіст екологічного руху Юрій Комов у середу на прес-конференції заявив, що представники крупного бізнесу намагаються захопити владу в регіональній організації Партії зелених України.

Юрій Комов розповів журналістам, що представники великого фінансового холдингу, які вели переговори регіональним відділенням Партії зелених України про співпрацю і підтримку під час виборчої кампанії, тепер намагаються повністю перебрати під свій контроль цю парторганізацію: “Великий бізнес, не маючи можливості сьогодні вкладати гроші у мажоритарні округи, які залишилися лише на виборах сільрад, шукає їхнє застосування у тих чи інших партіях. Практично, весь політичний ринок розподілений, всі партії – під тим чи іншим бізнесовив впливом. Розпочався перерозподіл політичного ринку і в Криму. І сьогодні настала черга “зелених”, - вважає Юрій Комов.

Він повідомив, що влітку кримські “зелені” розробили проект угоди з Асоціацією медпрацівників Криму, за якою і стоїть зганий холдинг. За цим документом 60% місць у виборчих списках залишалися за кримськими “зеленими”, а решта – передавалися новим однопартійцям. І хоча угода не була ще підписана, на знак шляхетних намірів одну парторганізацію – Київську районну міста Симферополя – передали під керівництво медиків-бізнесменів. Але партнери захотіли більшого і зараз готують позачергову конференцію Кримської організації Партії зелених України, щоб повністю змінити її керівництво. Каже Юрій Комов: “Це потужна структура, яка не поступається багатьом кримським кланам, а можливо – і переважає їх, дуже інтелектуальна структура. Вона побачила у нас, “зелених”, часточку свого холдингу. Тобто, їм просто потрібен пес на ланцюгу, який би охороняв корпоративні та особисті інтереси заможних людей Криму”, - заявив Юрій Комов.

За його словами, він не проти залучення допомоги підприємців для діяльності партії, але заперечує проти її приватизації бізнесовими структурами. Юрій Комов каже, що існує така загроза, як і загроза дискредитації “зеленої” ідеї: “Я вважаю, що те, що відбувається сьогодні, на великий жаль, може завдати непоправної шкоди “зеленому” рухові Криму”, - заявив лідер Кримської організації Партії зелених України Юрій Комов.

У Симферопольському міському відділенні партії, яке виступила офіційним ініціатором скликання позачергової конференції Кримської організації ПЗУ відмовилися від коментарів, але запросили журналістів відвідати цей захід, який відбудеться найближчої суботи у приміщенні Дому здоров’я, де і розташована згадана Асоціація медичних працівників Криму.
XS
SM
MD
LG