Доступність посилання

ТОП новини

Едуард Гурвіц зробив вибір на користь Одеси.


Петро Каландирець


Одеса, 5 грудня 2005 (RadioSvoboda.Ua) - Одеський міський голова Едуард Гурвіц відмовився від участі у виборах до Верховної Ради України за партійним списком Народного Союзу „Наша Україна”. Таке своє рішення Він пояснив наміром брати участь у виборах на посаду міського голови Одеси у березні 2006 року.

„Мені здається, що було б неетичним кроком у цих умовах балотуватися одночасно до парламенту та на посаду мера. Народний Союз „Наша Україна” і партією влади і має не лише словами і розмовами, але і реальними справами довести, що виборці зроблять правильний крок віддавши за неї свій голос. Це ж стосується і Одеси”, сказав Едуард Гурвіц.

Мер Одеси позитивно поставився до того факту, що до парламентських партійних списків Партії регіонів не потрапив екс міський голова, член Ради ПР Руслан Боделан.

„Партія регіонів тут зробила правильний крок, адже людина, яка завдала Одесі таку надзвичайну шкоду і нині перебуває у кримінальному розшуку не має перш за все морального права на входження до списків будь якої української партії. Відомо, що Руслан Боделан не любив Одесу. Численні перевірки, які нині ще не завершені, доводять, що він завдав цьому місту дуже великої шкоди.Руслан Боделан не лише не здатен допомогти партії перемогти на виборах, але став би їй своєрідною антирекламою”.

Едуард Гурвіц переконаний, що НСНУ, як партія влади, ще має шанс довести виборцям свої переваги над іншими політичними силами в Україні.
XS
SM
MD
LG