Доступність посилання

ТОП новини

У День Святого Миколая не забули і про ВІЛ інфікованих одеситів.


Петро Каландирець Одеса, 19 грудня 2005 (RadioSvoboda.Ua) - 19 грудня у обласному стаціонарі для ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД проведена акція з нагоди великого християнського свята – Дня Святого Миколая.

Настоятель храму Воскресіння Христового, адміністратор Української Автокефальної Православної Церкви в Одеській області, отець Володимир Клебан у співслужінні священика УАПЦ, отця Олександра Філіппова відслужили водосвятний молебень у каплиці (у хоспісі лікарні), біля ікони Спасителя. На молебні були присутні послушник Василь Тішаков (УАПЦ), працівники та паціенти лікарні.

Отець Володимир молився за зцілення ВІЛ інфікованих та хворих на СНІД. У супроводі отця Олександра він пройшов у кожну палату лікарні та передав кожному з паціентів подарунки від Святого Миколая. Він бажав їм швидшого оздоровлення і запевнив, що церква завжди буде приходити на підтримку тим хто її потребує.

Подарунки цього дня отримали і всі працівники лікарні.

У всіх був справді піднесений настрій.

Духівництво УАПЦ висловило особливу подяку керівнику Одеської обласної організації Всеукраїнської партії „Батьківщина” Анатолію Цибульчику за надання фінансової підтримки для організації святкування Дня Святого Миколая.

Свято Святого Миколая
„Завдяки цій щирій підтримці кожен з уражених дотепер смертельним недугом відчув дух справжнього свята Святого Миколая. Ці люди не повинні відчувати, що є забутими. І ми щиро вдячні усім хто нам допоміг реалізувати добрі наміри. Такі кроки є і реальною підтримкою процесу навернення одеситів до майже втрачених традицій українського народу. У ці дні ми не повинні забути про жодну людину, яка чекає від нас підтримки”, сказав отець Володимир Клебан.

Адміністратор УАПЦ в Одеській області мав нетривалу розмову з головним лікарем центру ВІЛ – СНІД. Цього дня він ознайомився і з роботами, які тривають у каплиці, де вже найближчим часом будуть щодня лунати молитви.
XS
SM
MD
LG