Доступність посилання

ТОП новини

Один з українських телеканалiв - "ТЕТ" - вимагає вiдставки членiв Нацiональної ради з питань телебачення та радiомовлення


Працiвники каналу вимагають вiдставки Нацради в повному складi за “систематичнi та грубi порушення чинного законодавства", - наголошується в заявi прес-служби телеканалу, поширенiй у середу. У зверненнi працівникiв "ТЕТ", зокрема, йдеться про те, що "очолювана паном Шевченком установа розтоптала закони й узяла на себе мiсiю позбавляти мовцiв лiцензiй без суду".

Про це йдеться у листi телеканалу до президента України Вiктора Ющенка й голови Верховної Ради Володимира Литвина. Працiвники каналу вимагають вiдставки Нацради в повному складi за “систематичнi та грубi порушення чинного законодавства", - наголошується в заявi прес-служби телеканалу, поширенiй у середу. У зверненнi працівникiв "ТЕТ", зокрема, йдеться про те, що "очолювана паном Шевченком установа розтоптала закони й узяла на себе мiсiю позбавляти мовцiв лiцензiй без суду".

Колектив телеканалу сподiвається на швидкий i справедливий розгляд звернення президентом i головою парламенту. Працiвники "ТЕТ" упевненi в законностi права компанiї виходити в ефiр.

20 i 21 грудня Нацрада своїми рiшеннями позбавила телеканал "ТЕТ" права мовлення в трьох мiстах Запорiзької областi: Запорiжжi, Токмаку й Мелiтополi та в одному мiстi Хмельницької областi – Славуті.
XS
SM
MD
LG