Доступність посилання

ТОП новини

Європейський Союз вітає розв’язання газового конфлікту між Україною та Росією


Верховний представник ЄС з зовнішньої політики й політики безпеки Хав”єр Солана зазначив, що він цінує ті зусилля, які Київ та Москва доклали для вирішення проблеми.

Андріс Пієбалгс, уповноважений ЄС з питань енергетики коментує ситуацію:

“Ми задоволені, що угоду підписали. Це однозначно дає нам значно більшу віру для сьогоднішнього засідання. І ми щасливі, що обидві сторони задоволені”.

Верховний представник ЄС з зовнішньої політики й політики безпеки Хав”єр Солана зазначив, що він цінує ті зусилля, які Київ та Москва доклали для вирішення проблеми. Солана впевнений, що завдяки угоді Україна та інші європейські держави стабільно отримуватимуть газ і це піде на користь відносинам між Євросоюзом та Україною і Росією.

Представники Єврокомісії та Австрії, яка головує в ЄС, також заявили про важливість угоди між «Нафтогазом» і «Газпромом».

Австрійський міністр економіки Мартін Бартенштайн:

“Ми вітаємо те, що сторони врахували ту важливість, яку приділяє Європейський союз Україні й Росії як надійним довготерміновим постачальникам природного газу до Євросоюзу. Ми сподіваємося, що завдяки угоді до ЄС у майбутньому гарантовано надходитиме газ”.

Він зауважив, що Євросоюз, однак, має замислитися над безпекою газових поставок.
XS
SM
MD
LG