Доступність посилання

ТОП новини

"Ми будемо працювати з подвійною енергією після рішення парламенту про відставку уряду", - заявив прем"єр-міністр Юрій Єхануров


“Голосування у Верховній Раді показало, що саме Президент України є гарантом стабільності у державі. А наш уряд є єдино можливим інструментом забезпечення такої стабільності. За таких умов ми будемо працювати з подвійною відповідальністю. Ми маємо чітке і непросте завдання – забезпечення керованості країни. Я запевняю усіх – і союзників, і опонентів – що це завдання буде виконано”, - зазначив пан Єхануров.

“Вчорашнє голосування у Верховній Раді показало, що саме Президент України є гарантом стабільності у державі. А наш уряд є єдино можливим інструментом забезпечення такої стабільності. За таких умов ми будемо працювати з подвійною відповідальністю. Ми маємо чітке і непросте завдання – забезпечення керованості країни. Я запевняю усіх – і союзників, і опонентів – що це завдання буде виконано”, - зазначив пан Єхануров.

Секретар Ради безпеки та оборони України Анатолій Кінах констатував сьогодні, що до безвладдя Україну привела політична реформа: “В таких умовах однозначно ми повинні розуміти, що це створює систему ризиків для кожного громадянина України. І цьому потрібно протидіяти”.

Пан Кінах зазначив, що має намір ініціювати скасування політичної реформи. За його словами, Конституцію змінити може виключно всенародний референдум.
XS
SM
MD
LG