![](http://gdb.rferl.org/575D75DE-F7F7-400A-B1A4-C35AAC26F551_w250.jpg)
«Я дуже серйозно готувався до цього кроку», - сказав Кличко. За його словами, він упевнений у своїй перемозі.
Основними проблемами української столиці Віталій Кличко назвав корупцію в київській владі, а також розвиток транспорту та медицини.
На прес-конференції журналістів найбільше цікавило два питання: стосунки з чинним мером Олександром Омельченком, а також, які вибори є для Віталія Кличка головними: до київської мерії чи до парламенту. Стосунки, як запевнив чемпіон світу, добрі. А щодо виборчих пріоритетів - висловився так:
«Муніципальні вибори є для мене пріоритетом, і якщо вибирати між Верховною Радою і виборами міського голови, я хочу заявити, що Київ є для мене пріоритетом і я йду на вибори мера міста Києва».