![](http://gdb.rferl.org/B9C0C5E3-88ED-4285-9480-5F81935B345C_w250.jpg)
У звернення активістів Народного фронту “Севастополь-Крим-Росія” мовиться, що вони живуть “у ворожій державі, головними принципами якої є брехня, правове свавілля і русофобія”. За словами авторів документу, у цій ситуації зрозуміло, що “про жодну федералізацію, подвійне громадянство, російську мову як державну – мови бути не може, оскільки це політичні міфи, що використовуються певними партіями і блоками у виборчій кампанії”.
Водночас, у зверненні до президенту Росії Володимира Путіна і Державної Думи Російської Федерації, копії яких пікетувальники теж передали до міськрад 6-ти найбільших кримських міст, мовиться, що Україна в односторонньому порядку поширила свою юрисдикцію на Крим і Севастополь, тобто, фактично, анексувала цю територію. Тож проросійські активісти закликали Москву “вийти з Договору про дружбу, співпрацю і партнерство між Російською Федерацією та Україною”, який підтверджує непорушність нинішніх російсько-українських кордонів.