Одеська область сплатила за спожитий газ лише трохи більше половини від необхідного. Найкраще платять за спожитий газ в Одесі, а найменше у містах Теплодарі, Білгород-Дністровську та Южному.
Учасники проведеної сьогодні Колегії при голові Одеської обласної держадміністрації звернулися до мешканців області з проханням сплатити борги за спожитий газ.
Сергій Каменєв: „Просимо наших людей, все населення області піти і заплатити за комунальні послуги і енергоносії. Нам тяжко. Є відімкнення електрики і тепла, але ми переживаємо проблеми гідно. Ми не допустили ситуації, схожої до Алчевська чи Херсона, де люди взагалі сидять без тепла. Виникла ситуація, коли в область не дадуть газ - і змушені будемо все відключити”.
У зв”язку з посиленням морозів від 21 січня в Одеській області фактичні обсяги споживання газу зросли на 3,4 – 3,8 мільйона кубометрів на добу. Щодобове перевищення споживання природного газу відбувається за рахунок населення і теплопостачальних підприємств.
І це за умови, що Одеська область має скоротити щодобове споживання природного газу на 15%. Заступник начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Одеської обласної держадміністрації Сергій Каменєв наголосив, що зробити це не дозволяло значне зниження температури.
Колегія в Одеській облдержадміністрації
Голова Одеської обласної державної адміністрації Василь Цушко закликав керівників районних держадміністрацій звернутися до населення з проханням відповідально поставитися до сплати за спожитий газ:
„Візьміть капелюх і прошу обійти своє місто пішки та попрохати населення заплатити за газ. Зберіть загальні збори громади, зверніться через телебачення, радіо чи газети. Як вам ще пояснювати? Я вас прошу це зробити”.
Не кращою є і ситуація з розрахунками за енергоносії. Січень 2006 року Сергій Каменєв назвав провальним по розрахунках. За тридцять днів січня кампанія „Одесаобленерго” розрахувалася з енергоринком лише на 61% від необхідного. Установи і організації, що фінансуються з місцевих бюджетів, 51,8%. Борги споживачів за електричну енергію зросли з 1 січня на 15,8 мільйонів гривень і станом на 30 січня складають 287 мільйонів.
Серед головних боржників є установи, які належать Міністерству оборони України, Міністерству охорони здоров”я, Міністерству освіти.
Учасники проведеної сьогодні Колегії при голові Одеської обласної держадміністрації звернулися до мешканців області з проханням сплатити борги за спожитий газ.
Сергій Каменєв: „Просимо наших людей, все населення області піти і заплатити за комунальні послуги і енергоносії. Нам тяжко. Є відімкнення електрики і тепла, але ми переживаємо проблеми гідно. Ми не допустили ситуації, схожої до Алчевська чи Херсона, де люди взагалі сидять без тепла. Виникла ситуація, коли в область не дадуть газ - і змушені будемо все відключити”.
У зв”язку з посиленням морозів від 21 січня в Одеській області фактичні обсяги споживання газу зросли на 3,4 – 3,8 мільйона кубометрів на добу. Щодобове перевищення споживання природного газу відбувається за рахунок населення і теплопостачальних підприємств.
І це за умови, що Одеська область має скоротити щодобове споживання природного газу на 15%. Заступник начальника Головного управління промисловості та розвитку інфраструктури Одеської обласної держадміністрації Сергій Каменєв наголосив, що зробити це не дозволяло значне зниження температури.
![](http://gdb.rferl.org/5000A3C1-A60A-4E50-B8BE-087D05E10F6B_w250.jpg)
„Візьміть капелюх і прошу обійти своє місто пішки та попрохати населення заплатити за газ. Зберіть загальні збори громади, зверніться через телебачення, радіо чи газети. Як вам ще пояснювати? Я вас прошу це зробити”.
Не кращою є і ситуація з розрахунками за енергоносії. Січень 2006 року Сергій Каменєв назвав провальним по розрахунках. За тридцять днів січня кампанія „Одесаобленерго” розрахувалася з енергоринком лише на 61% від необхідного. Установи і організації, що фінансуються з місцевих бюджетів, 51,8%. Борги споживачів за електричну енергію зросли з 1 січня на 15,8 мільйонів гривень і станом на 30 січня складають 287 мільйонів.
Серед головних боржників є установи, які належать Міністерству оборони України, Міністерству охорони здоров”я, Міністерству освіти.