![](http://gdb.rferl.org/4380347D-9C9B-4A43-BCEA-DD39E4628496_w250.jpg)
Свого часу у Верховній Раді нинішній міський керівник не лише працював у комісії з міжнародних стосунків, але і був членом парламентської групи “Дружба України з Францією”. За словами Едуарда Гурвіца, французи зробили величезний внесок у розвиток історичної Одеси. Саме тому одна з центральних вулиць причорноморського міста має назву Французький бульвар. Він висловив сподівання, що інвестори з Франції і сьогодні візьмуть участь у реалізації багатьох перспективних проектів, серед яких реконструкція міжнародного аеропорту Одеса, розвиток Одеського морського порту, перетворення міста у сучасний, європейського рівня, курортний центр України тощо.
Пана Посла під час його першого візиту до Одеси супроводжувала директор Французького культурного центру Марі Кастелан.
Жан Поль Везіан в інтерв”ю радіо „Свобода” висловив думку, що інвесторів з Франції цілком можуть зацікавити перспективи морських перевезень та розвитку терміналів Одеського морського порту.
Французька кампанія вже відкрила пряму лінію між Китаєм і Одесою, яка має стати перспективною у справі розвитку перевезень вантажів.
![](http://gdb.rferl.org/17417104-D07E-4610-BE63-5B1926AA47FE_w250.jpg)
Перспективною може бути двостороння співпраця у розвитку водопостачання, теплопостачання, переробки використаної води.
„Ми говорили з мером і про можливості надання в Одесі приміщення для роботи “Альянс Франсез”. Таким було наше прохання. Мер Одеси обіцяв подумати над можливостями реалізації в життя цього прохання”, - сказав Посол Франції в Україні Жан Поль Везіан.