Доступність посилання

ТОП новини

Якщо кримський уряд саботуватиме підготовку до всекримського референдуму щодо статусу російської мови, то уже 15-го березня буде скликана позачергова сесія і її наслідки можуть бути найрадикальнішими, заявив спікер парламенту автономії Борис Дейч


На засіданні президії Верховної Ради Криму її члени звинуватили кримського прем’єра Анатолія Бурдюгова у намірах зірвати проведення референдуму і пригрозили відправити його у відставку.

На засіданні президії Верховної Ради Криму її члени звинуватили кримського прем’єра Анатолія Бурдюгова у намірах зірвати проведення референдуму і пригрозили відправити його у відставку. Напередодні глава уряду автономії заявив, що виконати постанову кримського парламенту від 28 лютого про проведення в регіоні 26 березня референдуму щодо статусу російської мови – неможливо, оскільки кошти на це не передбачені Республіканським бюджетом АРК.

Учора ж Центральна виборча комісія України заборонила окружним і дільничним тервиборчкомам брати участь у підготовці і проведенні цього референдуму. З ініціативою його проведення виступили кримські організації Партії регіонів і Партії “Російський блок”.
XS
SM
MD
LG