Про це сказано в постанові Кабміну Міністрів України від 15 березня.
Альтернативна служба - це служба, яку запроваджують замість проходження строкової військової служби. Громадяни України мають на неї право у тому випадку, якщо виконання військового обов''язку суперечить їхнім релігійним переконанням, а також, якщо ці громадяни є членами діючих (згідно із законодавством) релігійних організацій, віровчення яких не допускає застосування зброї.
Альтернативна служба проходиться на підприємствах, в установах, організаціях, які перебувають у державній або комунальній власності, діяльність яких пов''язана із соціальним захистом населення, зокрема: охороною здоров''я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним і сільським господарством.
Альтернативна служба - це служба, яку запроваджують замість проходження строкової військової служби. Громадяни України мають на неї право у тому випадку, якщо виконання військового обов''язку суперечить їхнім релігійним переконанням, а також, якщо ці громадяни є членами діючих (згідно із законодавством) релігійних організацій, віровчення яких не допускає застосування зброї.
Альтернативна служба проходиться на підприємствах, в установах, організаціях, які перебувають у державній або комунальній власності, діяльність яких пов''язана із соціальним захистом населення, зокрема: охороною здоров''я, захистом довкілля, будівництвом, житлово-комунальним і сільським господарством.