Учасники акції вимагають від білоруської влади звільнити п’ятьох ув’язнених українців.
Пікетувальників швидше за все білоруська сторона не почує. У Городище їх не допускають навіть до нейтральної зони. Тому плакати з надписами “Свободу активістам”, “Руки геть від України” читати доводиться українським прикордонникам. Як відомо, серед ув’язнених у Мінську двоє рівнян. Сьогодні вони очікують рішення апеляційного суду Мінську і сподіваються, що вийдуть на волю. Як повідомив координатор “Студентського братства” Рівненщини Юрій Шадий, сьогодні кілька українських активістів, які залишилися на волі, змушені були нелегально перейти українсько-білоруський кордон на межі з Чернігівщиною.
Пікетувальників швидше за все білоруська сторона не почує. У Городище їх не допускають навіть до нейтральної зони. Тому плакати з надписами “Свободу активістам”, “Руки геть від України” читати доводиться українським прикордонникам. Як відомо, серед ув’язнених у Мінську двоє рівнян. Сьогодні вони очікують рішення апеляційного суду Мінську і сподіваються, що вийдуть на волю. Як повідомив координатор “Студентського братства” Рівненщини Юрій Шадий, сьогодні кілька українських активістів, які залишилися на волі, змушені були нелегально перейти українсько-білоруський кордон на межі з Чернігівщиною.