Доступність посилання

ТОП новини

На лондонській виборчій дільниці – не вселюдно, але там голосував і колишній капітан футбольної збірної Олег Лужний


Олекса Семенченко Лондон, 26 березня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - На лондонській виборчій дільниці в приміщенні посольства України у Великій Британії не було велелюдно. Лише поодинокі виборці шукали себе у списках о п”ятій годині вечора.

Лондон, 26 березня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - На лондонській виборчій дільниці в приміщенні посольства України у Великій Британії не було велелюдно. Лише поодинокі виборці шукали себе у списках о п”ятій годині вечора.

Член виборчої комісії Олеся Хромейчук повідомила, що зацікавлення цими виборами є нижчим, ніж це було підчас минулої кампанії з виборів президента. Тоді в Лондоні для голосування зареєструвалися близько 3600 осіб, а проголосували 3100. Цього разу зареєструвалися близько 2400, а на 15 годину проголосували небагато.

В українському клубі, що поруч з посольством в елітній лондонській дільниці Голланд Парк, відпочивали люди, що вже проголосували, а також члени старої української громади. Тут дивилися новини 5 каналу і чекали з нетерпінням на перші результати. Клубний бар подбав про українське пиво “Маґнат” броварні “Оболонь”.

Між іншим, дорогою до клубу я зустрів і родину колишнього капітана збірної Уктраїни з футболу Олега Лужного, що саме йшла голосувати. Результати на лондонській дільниці прогнозовані. Тут голосують за “помаранчеві” партії. На президентських виборах за Віктора Ющенка тут проголосували понад 95% виборців.

ВИБІР ЧИТАЧІВ

XS
SM
MD
LG