Доступність посилання

ТОП новини

Міський голова пішов – хай живе міський голова!


Геннадій Сахаров /images/photo/Kulichenko_Ivan.jpg Дніпропетровськ, 28 березня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Згідно з результатами екзит-полу і паралельного підрахунку голосів на виборах міського голови чільний міський голова Дніпропетровська Іван Куліченко суттєво випередив суперників і зберіг за собою владне крісло.

Вибори міського голови Дніпропетровська показали що з одинадцяти кандидатур дніпропетровці віддали перевагу чинному міському голові Іванові Куліченку. Серед його суперників були і двоє народних депутатів – Віктор Веретенников і Віктор Борщевський. Шанси Віктора Веретенникова оцінювалися високо але він раптом, кажуть що після зустрічі з Іваном Куліченком, зняв свою кандидатуру. Решта кандидатів серйозною альтернативою Іванові Куліченку не стали, він є єдиним фаворитом виборів і вже напевне головуватиме у місті ще один строк. Кореспондент Радіо Свобода поцікавився у перехожих на вулицях Дніпропетровська як вони ставляться до Івана Куліченка і чого очікують від нього у майбутньому. Відповіді були часом полярні:

“Казати, що були позитивні якісь моменти, можна. Це, безумовно, зміна вигляду нашого центру. Стосовно майбутнього – побажання щоб звернули увагу на проблеми кожноденні. Є й інші моменти. Є моменти організації роботи взагалі муніципальної влади, але житлово-побутові на мою думку зараз найгостріші. Це найголовніше що треба вирішувати.”

“Я ставлюся до Куліченка як до людини, яка прикриває інтереси транспортної та будівельної мафії у місті Дніпропетровську. Він користується засобами масової інформації як своїми власними в інтересах цієї мафії і себе самого. Я не вважаю що його обрання на новий строк принесе користь мешканцям Дніпропетровська.”

“Задовільно оцінюю. Прикрашається наше місто. На площах відбуваються різноманітні концерти. Голосувала за нього. Очікую що буде так і далі і набагато краще.”

“Я не бачу що він багато зробив, але матимемо надію.”

“Нічого не чекаю. Він не виконав свої обіцянки щодо ремонту шляхів у тій частині що не проведений контроль якості.”

“Чого чекати не знаю, а, звісно, треба було б новенького поставити. Не вийшло.”


Відтак Іван Куліченко має всі шанси вдруге обійняти посаду міського голови. Не виключено що його суперники оскаржуватимуть його перемогу у судах, але вагомих причин для скасування результату виборів голови міста місцеві експерти не бачать.
XS
SM
MD
LG