Доступність посилання

ТОП новини

<img src="/images/photo/VR_zagal_best_2.jpg" style="float: left; border: solid black 1px;">Більшість народних обранців не підтримали пропозицію перерахувати усі голоси виборців


З такою ініціативою до депутатів вийшли представники партій, що під час парламентських виборів не набрали необхідних трьох відсотків голосів для проходження до парламенту наступного скликання.

З такою ініціативою до депутатів вийшли представники партій, що під час парламентських виборів не набрали необхідних трьох відсотків голосів для проходження до парламенту наступного скликання. Голова Верховної ради Володимир Литвин продовжує твердити, що вибори було сфальсифіковано. Народна партія, керівником якої він є, також не пройшла встановлений бар’єр:

“Підрахунок голосів було сфальшовано. І я думаю, що всі це визнають за рахунок застосування нової технології. Ті, хто активно виступає проти проведення перерахунку голосів і активно педалює тему закону очевидно побоюють підрахунку голосів бо буде встановлена істина. Чого боятися?”

Водночас член “Нашої України” Ігор Юхновський, що є членом спеціальної комісії, що перевіряла чесність проведення виборів, стверджує - волевиявлення пройшло відповідно до закону:

“Вибори до Верховної Ради відбулися. Конкретною передумовою правдивості виборів є показник комплектування виборчих комісій. Зокрема, стосовно представників партій та блоків у складі окружних виборчих комісії. За більшістю у складі окружних виборчих комісій перше місце займає “Наша Україна. При тому “Наша Україна” перебуває на несподіваному 3 місці за результатами виборів. Це один із симптомів, що вибори проходили чесно, прозоро і демократично”.
XS
SM
MD
LG