Доступність посилання

ТОП новини

<img src="/images/photo/Benita_Ferrero_EU.jpg" style="float: left; border: solid black 1px; margin-right: 5px;">Європейський парламент привітав парламентські вибори в Україні як «зразкові»


Комісар Євросоюзу з зовнішніх узаємин і політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер заявила, що ЄС невдовзі запропонує Україні розширену й поглиблену угоду. При цьому вона наголосила, що наразі йдеться лише про співпрацю в рамках європейської політики сусідства, яка не передбачає членства в ЄС. Ферреро-Вальднер також оголосила, що Євросоюз може запровадити з Україною зону вільної торгівлі, коли Україна вступить до СОТ.

Про це йшлося на сьогоднішніх слуханнях щодо України, які відбулися в Страсбурзі.

Комісар Євросоюзу з зовнішніх узаємин і політики сусідства Беніта Ферреро-Вальднер заявила, що ЄС невдовзі запропонує Україні розширену й поглиблену угоду. При цьому вона наголосила, що наразі йдеться лише про співпрацю в рамках європейської політики сусідства, яка не передбачає членства в ЄС.

Ферреро-Вальднер також оголосила, що Євросоюз може запровадити з Україною зону вільної торгівлі, коли Україна вступить до СОТ.

За її словами, Єврокомісія готова співпрацювати з будь-якою коаліцією в Україні, яка захоче працювати з ЄС.

Завтра Європарламент голосуватиме шість проектів резолюцій щодо результатів виборів в Україні.
XS
SM
MD
LG