Доступність посилання

ТОП новини

Представляти “Нашу Україну” на переговорах щодо створення демократичної коаліції має Президент Віктор Ющенко


Оскільки частина “Нашої України” прагне створити коаліцію з Партією регіонів. Про це заявила сьогодні лідерка БЮТ Юлія Тимошенко.


Оскільки частина “Нашої України” прагне створити коаліцію з Партією регіонів. Про це заявила сьогодні лідерка БЮТ Юлія Тимошенко:

“В Блоці “Наша Україна”, на базі трьох людей – це Єхануров, Порошенко та Мартинеко, створена і чітко закріплена стратегія на об’єднання “Нашої України” з Партією регіонів. В цій стратегії переконали Президента України і значну частину членів політради блоку”.

"Наша Україна" спростовує заяву Юлії Тимошенко про коалiцiю блоку з Партiєю регiонiв у Київрадi.

“Нашоукраїнець” та депутат київради Юрiй Оробець заявив сьогодні, що слова лідерки БЮТ є “нечесною піар-кампанією”.

БЮТ також покладає на Президента вiдповiдальнiсть у разi невдачi створення коалiцiї, заявила сьогодні лiдер блоку Юлiя Тимошенко.

Вона також зазначила, що не має намiру миритися зi зволiканням у процесi створення коалiцiї.

Пані Тимошенко повідомила, що її найближчий соратник Олександр Турчинов перебуває в госпіталі Служби безпеки України "із дуже важким захворюванням":

“Пан Дорошенко, який повністю знаходиться на зв’язку з Шокіним, і Мартиненко, який знаходиться у зв’язку з Дріжчаним, порушили абсолютно безпідставно кримінальні справи проти Олександра Турчинова і Андрія Кожемякіна, які є народними депутатами нашого блоку. Кримінальні справи за начебто незрозуміле якесь прослуховування незрозуміло кого і виписали санкції на арешт”.

Крім того, пані Тимошенко сьогодні спростувала чутки про те, що БЮТ претендує на посаду голови Нацбанку.

На сьогоднішній прес-конференції лідерка блоку свого імені прокоментувала і проблему-камінь спотикання коаліційних перемовин – питання майбутнього прем’єрства.

На думку Тимошенко наступним головою уряду має стати представник БЮТу, а лідер Соцпартії Олександр Мороз – головою Верховної Ради.

“Ми наполягатимемо на тому, що і посада прем’єр-міністра, і право формувати уряд належатиме нашому блоку. Ми також твердо стоятимемо на позиції, що головою Верховної Ради має стати лідер Соцпартії Олександр Мороз. Розподіл посад унеможливить створити саботаж, як в уряді, так і в Верховній Раді”.

Крім того, Тимошенко заявила, що “Наша Україна” має Президента, а також матиме своїх представників в уряді, силових структурах та керівників низки областей. За її словами, Рахункову Палату слід віддати опозиції.
XS
SM
MD
LG