Доступність посилання

ТОП новини

Чи вплинули вибухи у Дахабі на бажання українців відвідати Єгипет?


Тетяна Ярмощук Київ, 25 квітня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Єгипет – чи не найпопулярніше місце, куди українці їздять на травневі свята. Чи вплинуть вчорашні вибухи у курортному містечку Дахаб на бажання українців погрітися на єгипетських курортах?

На травневі свята Марина Мельничук вирішила поїхати до Єгипту вперше, однак після вибухів у Дахабі здала квитки:

“Це дійсно страшно. Влітку там відпочивав мій товариш, в Шарм-аль-Шейху, в той час, коли пролунали вибухи. Пам’ятаю, тоді дуже налякалася за нього. Він розповідав, які там були жахи, як їх евакуювали, як були закриті аеропорти і ніхто не знав куди бігти. Ну, якось іншим разом поїду”.

Чи багато таких як Марина Мельничук? Туристичні оператори оцінюють ситуацію по різному. Директорка туристичної агенції “Імпульс Плюс” Ольга Бабенко сказала радіо "Свобода," що після вибухів у Дахабі багато туристів відмовилися їхати до Єгипту. Це стосується, зокрема, першотравневих турів:

“Звісно люди бояться. Зараз багато хто відмовиться від поїздки у Єгипет. Тим паче, нещодавно вибухи були і в Шарм-аль-Шейх, і ось тепер повторилися тут. Відмовляються, дзвонять і кажуть, що думають, і напевно не поїдуть”.

Люди настільки звикли до вибухів, що чергові теракти в Дахабі не вплинули на їхнє бажання відвідати на травневі свята Єгипет, запевнюють інші туроператори. За словами директорки з продажу туристичної агенції “Гамалія” Валентини Самсонової поки що жодна людина не відмовилася від запланованої поїздки. Тележурналістка Лідія Таран повернулася з Дахабу за день до вибухів. Вона каже, що готова знову залюбки відвідати Єгипет:

“Це приємний відпочинок, я це запам’ятаю, і коли б мені сказали через пів року повернутися в те ж саме місце, я б поїхала. Це той самий парадокс, який минулого року був з Шарм-аль-Шейхом, минулого року там були вибухи, а цьогоріч купа туристів, які була там і торік під час вибухів. Людина забуває про неприємні історії”.

За інформацією туристичної агенції “Гамалія,” щороку Єгипет обирають 15 відсотків українських туристів, які їдуть відпочивати за кордон.

ІНШЕ З МЕРЕЖІЗагрузка...
XS
SM
MD
LG