Доступність посилання

ТОП новини
20 Жовтень 2018, Київ 09:14

Харківська облрада вирішила розглянути надання російській мові статусу регіональної на території області


Відповідну пропозицію було внесено депутатською фракцією Партії регіонів. За неї проголосувало 109 депутатів облради, проти - 4, утримався - 1.

Це питання мають розглянути вже на другій сесії Харківської обласної ради 5-го скликання, котру заплановано провести у період від 15 до 20 травня.

Відповідну пропозицію було внесено депутатською фракцією Партії регіонів. За неї проголосувало 109 депутатів облради, проти - 4, утримався - 1.

За словами голови Харківської облради Василя Салигіна, надання такого статусу російській мові є – одним із положень передвиборної програми Партії регіонів і низки інших партій, котрі підписали 28 квітня заяву про співробітництво в Харківській облраді.

Раніше, 6 березня, депутати Харківської міської ради ухвалили рішення про надання російській мові статусу регіональної.

25 квітня Луганська обласна рада надала російській мові статус регіональної в області.

А 26 квітня Севастопольська міська рада ухвалила рішення про визнання російської мови на території Севастополя регіональною, такою, що потребує охорони й розвитку.

Президент України Віктор Ющенко доручив перевірити законність рішень місцевих рад про надання російській мові статусу регіональної. За словами Ющенка, таке доручення він дав міністерству юстиції і генеральній прокуратурі.

В ІНШИХ ЗМІ

Loading...
Загрузка...
XS
SM
MD
LG