У Мюнхені відбудеться урочиста церемонія відкриття турніру, після якої перший матч чемпіонату зіграють збірні Німеччини та Коста-Ріки. Сьогодні ж грають збірні Польщі та Еквадору.
Всього у чемпіонаті беруть участь команди 32-х країн. Вісім із них уперше потрапили до фінальної частини турніру, у тому числі й футболісти України.
Найбільшу кількість перемог на чемпіонатах світу – п’ять – виборола збірна Бразилії, нинішній чемпіон.
Турнір триватиме місяць і завершиться 9 липня фінальним матчем, який відбудеться у Берліні.
Понад 3 мільйони футбольних уболівальників відвідають Німеччину у дні Чемпіонату світу, який розпочинається сьогодні.
З них понад десять тисяч – футбольні симпатики з України, - повідомляє ФІФА.
За данини вітчизняної Федерації футболу, серед тих, хто вболіватиме за збірну України у Німеччині – представники Верховної Ради, уряду, відомі митці і спортсмени.
А з нагоди відкриття Чемпіонату світу, сьогодні у містечку українських уболівальників “Козаки в Європі”, що розташувався на центральній площі Потсдаму, відкривається фотовиставка про Україну та український футбол. У містечку можна поласувати стравами національної кухні і послухати українських пісень.
Всього у чемпіонаті беруть участь команди 32-х країн. Вісім із них уперше потрапили до фінальної частини турніру, у тому числі й футболісти України.
Найбільшу кількість перемог на чемпіонатах світу – п’ять – виборола збірна Бразилії, нинішній чемпіон.
Турнір триватиме місяць і завершиться 9 липня фінальним матчем, який відбудеться у Берліні.
Понад 3 мільйони футбольних уболівальників відвідають Німеччину у дні Чемпіонату світу, який розпочинається сьогодні.
З них понад десять тисяч – футбольні симпатики з України, - повідомляє ФІФА.
За данини вітчизняної Федерації футболу, серед тих, хто вболіватиме за збірну України у Німеччині – представники Верховної Ради, уряду, відомі митці і спортсмени.
А з нагоди відкриття Чемпіонату світу, сьогодні у містечку українських уболівальників “Козаки в Європі”, що розташувався на центральній площі Потсдаму, відкривається фотовиставка про Україну та український футбол. У містечку можна поласувати стравами національної кухні і послухати українських пісень.