Доступність посилання

ТОП новини

“Наша Україна” несе відповідальність за те, чи буде підписана коаліційна угода разом з БЮТ та СПУ


Про це заявила сьогодні на засіданні Верховної Ради Юлія Тимошенко. За словами лідерки БЮТ, уже все готове для того, щоб сьогодні, у крайньому випадку завтра, підписати коаліційну угоду “помаранчевих” сил.


Про це заявила сьогодні на засіданні Верховної Ради Юлія Тимошенко. За словами лідерки БЮТ, уже все готове для того, щоб сьогодні, у крайньому випадку завтра, підписати коаліційну угоду “помаранчевих” сил.

Як зазначила Тимошенко, процес створення коаліції ускладнюється тим, що зранку “Наша Україна” веде переговори з БЮТ та СПУ, а після обіду - з Партією регіонів.

За словами Олександра Мороза, БЮТ, “Наша Україна” і СПУ витратили усі шанси для компромісу:

“Я думаю, що коаліція буде нормального кольору. І мова не йде про помаранчевий, або якийсь інший колір. Мова йде про те, що або буде вона демократичною за означенням, або буде у форматі Партії Регіонів і “Нашої України”. І те, і інше прийнятне для України”.

Якщо ж “Наша Україна” створить коаліцію з Партією регіонів, соціалісти підуть в опозицію, - переконує Мороз.

Тим часом Віктор Янукович заявляє, що Партія регіонів готова підписувати коаліційну угоду з “Нашою Україною”: “Кольору коаліція буде жовто-блакитного, державного. Ми вже підійшли до межі, коли вже, як кажуть, консультації треба закінчувати і приймати остаточне рішення”, - каже Янукович.

Натомість “нашоукраїнці” стверджують, що їм з Партією регіонів необхідно узгодити ще низку суперечностей. Роман Безсмертний:

“Дискутується цілий ряд проблем - це і проблема НАТО, проблема продовження політичної реформи, проблема силових органів, проблема адміністративної системи, проблема місцевого самоврядування. Цілий ряд проблем, на які немає відповіді. Скажімо так: "ми пробіглися по верху, ніби-то знайшли компроміси, коли починаєш заглиблюватися - відповіді немає”.

Верховна Рада закрила сесійне засідання до завтрашнього ранку.

Сьогодні тимчасова президія так і не отримала документів щодо утворення коаліційної більшості у парламенті, - заявила представник президії Раїса Богатирьова.

Наразі депутати обговорюють подальшу роботу парламенту.

Якщо політичні сили не створять коаліцію до 24 червня – Президент має право розпустити парламент.
XS
SM
MD
LG