Доступність посилання

ТОП новини

Близько 300 кримських татар пікетують Апеляційний суд Автономної Республіки Крим


Сьогодні там відбувається повторний розгляд кримінальної справи про масову бійку в сімферопольському барі "Коттон" і побиття в кримському селищі Сімеїз операторів "Першого каналу" і телеканалу "Інтер"

Сьогодні там відбувається повторний розгляд кримінальної справи про масову бійку в сімферопольському барі "Коттон" і побиття в кримському селищі Сімеїз операторів "Першого каналу" і телеканалу "Інтер".

Пікетники виступають під транспарантами: "Свободу незаконно засудженим", "Вимагаємо справедливого рішення суду!"

5 березня 2004 року в селищі Сімеїз були побили операторів "Першого каналу" і телеканалу "Інтер". 24 березня того ж року сталася бійка в барі "Коттон" між слов''янською і кримськотатарською молоддю, внаслідок якої декілька людей госпіталізували з ножовими пораненнями.

Райсуд Сімферополя визнав винними в інцидентах декількох кримських татар і засудив їх на терміни від півтора до дев’яти років. Апеляційний суд залишив рішення райсуду в силі, а Верховний Суд України в лютому 2006 року, задовольнивши касаційну скаргу кримських татар, зобов''язав Апеляційний суд АРК повторно розглянути кримінальну справу.
XS
SM
MD
LG