Доступність посилання

ТОП новини

Російський політик Владімір Жиріновський збирається висунути матеріяльні претензії до уряду України


Голова Ліберально-демократичної партії Росії і заступник голови Державної Думи Росії хоче домогтися повернення деревообробної фабрики в Костополі на Рівненщині, яка належала його дідові Іцхакові Едельштейнові.

Голова Ліберально-демократичної партії Росії і заступник голови Державної Думи Росії хоче домогтися повернення деревообробної фабрики в Костополі на Рівненщині. Як заявив Жиріновський у Тель-Авіві, фабрика свого часу належала його дідові Іцхакові Едельштейнові, костопільському підприємцеві і керівникові єврейської громади містечка.

Жиріновський перебуває нині в Ізраїлі, де знайшов могилу свого батька Вольфа Едельштейна, повідомляє російське агентство «РІА Новості».

Російський політик також хоче відшкодування від Німеччини в 4 мільйони євро за чотирьох його родичів, яких убили нацисти під час Другої світової війни. А ще Жиріновський має претензії до ізраїльських лікарів, які, на його думку, недолікували його батька, через що той і помер у віці 76 років після травми, коли його збив автобус.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG