Доступність посилання

ТОП новини

Віктор Ющенко закликає парламентські сили до невідкладного діалогу


«Сьогодні моя позиція залишається незмінною: реваншу кучмізму не буде. Країна рухатиметься до Європейського Союзу, а обраний внутрішньо- і зовнішньополітичний курс залишиться незмінним», - заявив Президент України у своєму традиційному суботньому радіозверненні до українського народу, присвяченому останнім подіям у Верховній Раді.


«Україна очікує від парламенту продуктивної і результативної роботи, Україна очікує від своїх лідерів порозуміння і конструктивного діалогу. Я залишаюся прихильником такого діалогу і запрошую усі відповідальні політичні сили до його невідкладного продовження», – заявив Президент України у своєму традиційному суботньому радіозверненні до українського народу, присвяченому останнім подіям у Верховній Раді.

Він також зазначив, що цього тижня події в парламенті показали «наскільки вразливою є українська демократія», зокрема, до «політичних ігор та інтриг».

Заявивши, що перед владою ще не один раз поставатимуть виклики, Віктор Ющенко наголосив: «Супроти них, на сторожі демократії стоїть Конституція».

«Ми формуємо нову культуру відносин, яка закладається на віки. Тільки пройшовши цей шлях, ми можемо бути спокійні за наше майбутнє», – наголосив Глава держави.

Віктор Ющенко також заявив, що подасть кандидатуру прем’єра до парламенту лише після відновлення роботи Конституційного Суду

«Для формування уряду залишається три тижні. На розгляд Президента коаліція має подати кандидатуру прем’єр-міністра. Однак я подам її в парламент лише тоді, коли буде відновлено діяльність Конституційного Суду», – сказав Президент України.

Віктор Ющенко пообіцяв «реагувати» на діяльність або бездіяльність парламентської коаліції: «На цю більшість покладено відповідальність за ефективну роботу парламенту і уряду. Я відповідно реагуватиму на її діяльність або бездіяльність».

Зазначивши, що протягом трьох місяців формування коаліції були вироблені засади нової демократичної політичної культури, Віктор Ющенко зауважив: «Тепер вони повинні стати правилом для українських політиків».

Президент також наголосив: «Сьогодні моя позиція залишається незмінною: реваншу кучмізму не буде. Країна рухатиметься до Європейського Союзу, а обраний внутрішньо- і зовнішньополітичний курс залишиться незмінним».
XS
SM
MD
LG