Доступність посилання

ТОП новини

Завтра о 9.30 біля Верховної ради має відбутися мітинг протесту проти створення коаліції Партії регіонів, СПУ і КПУ


Про це йдеться у заклику «Треба встати і вийти!», розміщеному на сайті «Майдан».

«Всі, для кого Вільна Україна – святі слова; хто має за справу честі боротьбу за правду, свободу, справедливість, власну гідність – приходьте до Верховної Ради України у вівторок на 9.30. Ми не «помаранчеві». Наші кольори – синій і жовтий. Пов’яжи на ознаку громадянської солідарності синьо-жовту стрічку», – йдеться у заклику «Треба встати і вийти!», розміщеному на сайті «Майдан».

«Натхненні немічністю та пасивністю теперішнього керівництва, ті самі сили, котрих ми перемогли у 2004, сьогодні планують продовжити «дєрібан» України. Ми маємо їх зупинити. Ми скажемо їм, що ми про них думаємо і чого ми вимагаємо від тих, хто нашою волею прийшов до влади внаслідок Помаранчевої революції», – наголошено у заклику.

Ще однією вимогою є негайне формування «Нашою Україною» та Блоком Юлії Тимошенко єдиного блоку –«жорсткої опозиції до регіонально-комуно-соціалістичної влади – на засадах спільних підходів до ключових питань державної політики та очищення від колаборантів, задля перемоги на чергових чи позачергових парламентських виборах».

Крім того, учасники акції вимагатимуть виконання Президентом України Віктором Ющенком своїх функцій гаранта Конституції щодо унеможливлення формування виконавчої гілки влади нелегітимним шляхом, а також розпуску Верховної Ради України у разі, коли новий уряд не буде сформовано вчасно та у суворій відповідності з Конституцією України та регламентом Верховної Ради.
XS
SM
MD
LG