Доступність посилання

ТОП новини

Одеська обласна Рада за антикризову коаліцію.


Петро Каландирець Одеса, 13 липня 2006 (RadioSvoboda.Ua) - Про це більшість депутатів засвідчили у зверненні надісланому до Президента та Голови Верховної Ради України прийнятому сьогодні на позачерговій сесії.


Де факто помаранчевої коаліції не існує відтепер і у Одеській обласній Раді. І хоча лідер фракції Соцпартії Микола Салтановський під час виступу на сесії заявив, що жодного юридичного рішення з цього приводу не існує – члени фракції соціалістів підтримали створення Антикризової коаліції, схвалили дії Олександра Мороза і проголосували за звернення до Президента України у якому Віктору Ющенку пропонують „внести до Верховної Ради кандидатуру Віктора Януковича на посаду Прем’єр-міністра України”.

Депутати Одеської обласної Ради закликають Президента вжити заходів і для розблокування роботи Верховної Ради, а дії нинішньої опозиції називають „антинародними, антиконституційними та деструктивними”.

Лідер фракції „Народна ініціатива” Сергій Гриневецький вважає, що сьогоднішнє звернення є логічним продовженням дій Партії регіонів, зокрема з’їзду у Северодонецьку, учасником якого він був.

Сергій Гриневецький: „Мені нагадує це історію Северодонецького синдрому, коли саме там зібрались представники місцевого самоврядування Півдня і Сходу які реагували на антиконституційні і анти законні рішення місцевими Радами заходу України. Враховуючи політичну структуризацію суспільства і місцевих Рад – відбувається вертикаль за партійною лінією. Ініціаторами цієї сесії стала Партія Регіонів і Соцпартії”.

На сесії облради стало відомо, що Партія регіонів ініціює ухвалення рішень на підтримку антикризової коаліції у більшості районних, селищних та сільських Рад Одещини і є фактичною реакцією на рішення Львівської облради.

Фракція НСНУ засудила дії депутатів облради і майже повним складом проігнорувала сесійне засідання. А фракція Блоку Юлії Тимошенко заявила про „неприпустимість втягування Одеської обласної Ради у внутрішньопартійні чвари у Верховній Раді України”.

„Ми вважаємо, що за своїми функціями обласна Рада має вирішувати питання місцевого самоврядування, але не визначати політичний курс країни чи підтримувати створення коаліцій у парламенті”, вважає лідер фракції Блоку Юлії Тимошенко у Одеській облраді Віталій Барвиненко.

Сьогодні ж бортівці закликали активістів Соцпартії, які засуджують дії Олександр Мороза, переходити до місцевих організацій партії „Батьківщина”.
XS
SM
MD
LG