Доступність посилання

ТОП новини

Ваш глос на Свободі: Чи має Президент підстави для розпуску Верховної Ради?


Київ, 13 липня 2006. (RadioSvoboda.Ua) - Блок Юлії Тимошенко та деякі інші політичні сили, які до нього долучилися, продовжують вимагати розпуску Верховної ради України.

Радіо Свобода звернулося до своїх слухачів, гостей Інтернет сторінки та перехожих Києва із запитанням:

Чи має Президент підстави для розпуску Верховної Ради?

86% з тих, хто проголосував на нашому сайті вважають, що має. Подібної думки і перехожі Києва:

- Так , має. Йому ще раніше потрібно було втрутитися, коли «регіони» пікетували трибуну. Йому треба було ввести війська і налагодити роботу.

- У нас, якщо захочеш, то підстави можна знайти до чого завгодно. Але я думаю, що простим людям від того, що розпустять Верховну Раду- ні холодно, ні жарко. Я категорично проти розпуску, тому що оберуть тих самих.

- Президент має підстави давно, бо це не є Верховна Рада. Як може працювати такий парламент, коли він є проти державності. Він працюватиме проти українського народу.
XS
SM
MD
LG