Доступність посилання

ТОП новини

У Дніпропетровську почали відбудовувати будинок, пошкоджений вибухом газу минулого тижня


Через серйозні ушкодження конструкцій будівлі, спеціалісти вирішили частково, з дев’ятого до четвертого поверху, демонтувати другий під’їзд, та відбудувати заново.

Через серйозні ушкодження конструкцій будівлі, спеціалісти вирішили частково, з дев’ятого до четвертого поверху, демонтувати другий під’їзд, та відбудувати заново. Прямо на місці працюватимуть спеціалісти Академії будівництва та архітектури, які будуть проводити лабораторні дослідження щодо технічного стану кожної конструкції.

За словами міського голови Івана Куліченка, зараз на місці трагедії готують будівельний майданчик. Вже зібрали бригади будівельників та монтажників. Вони працюватимуть по 12 годин на добу.

Усе будівництво, із демонтажем, монтажем та оздоблювальними роботами триватиме, близько півроку й коштуватиме три мільйони гривень. З міського бюджету вже виділили півмільйона для початку робіт.

Вибух стався вранці минулої п’ятниці на шостому поверсі дев''ятиповерхового будинку. За короткий час полум''я охопило три поверхи і зруйнувало перекриття між 6-м і 7-м поверхами. Загинула одна людина.

Міська влада забезпечила постраждалих тимчасовим житлом.
XS
SM
MD
LG