![](http://gdb.rferl.org/835366C7-3992-4B1D-A21C-AE6A59A8AEF8_w250.jpg)
“Не дивлячись на те, що у Верховній Раді оголошено про те, що “Наша Україна” в опозиції до цієї більшості, а от на вулиці чомусь представників “Нашої України” на мітингах немає. Вони не беруть у цьому участь. Складається враження, що їх не турбує те, що відбувається в державі. Тому, може, сьогоднішня заява дасть можливість партійним організаціям долучитися до тих акцій і продемонструвати суспільству, і Президенту, що більшість людей не погоджується з тим, що відбувається у Верховній Раді”.
Про перехід “Нашої України” в опозицію сьогодні повідомив член фракції Анатолій Кінах.
“Ми вітаємо сьогоднішній крок оголошення антикризової коаліції чітко за вимогами Конституції та Регламенту. Виходячи з цього, фракція блоку політичних партій “Наша Україна” з сьогоднішнього дня офіційно – у меншості, тобто в опозиції”.
Партія регіонів не вірить, що рішення про опозиційність “Нашої України” остаточне. Представник регіоналів Євген Кушнарьов зауважив: “Поки не побачу офіційної заяви в Секретаріаті, що вони оголосили себе опозицією, я не вважаю їх опозицією. Вони ще багато разів розказуватимуть, яка вони опозиція, до кого і що вони мали на увазі”.
Євген Кушнарьов вважає, що створення широкої коаліції за участю “Нашої України” ще можливе.