Доступність посилання

ТОП новини

Ізраїльські бронетранспортери вже в Лівані


Колона ізраїльських бронетранспортерів увійшла на південь Лівану, розваливши розмежувальний мур неподалік пункту спостереження Об"єднаних Націй.

Колона ізраїльських бронетранспортерів увійшла на південь Лівану, розваливши розмежувальний мур неподалік пункту спостереження Об"єднаних Націй.

Координатор ООН з гуманітарних питань Ян Егеланд має прибути до Бейрута, де намагатиметься знайти шляхи розв"язання гуманітарної кризи в Лівані після ізраїльських обстрілів.

Пан Егеланд заявив, що Ізраїль повинен відкрити гуманітарні коридори через північний Ліван до Бейрута, а також поновити роботу аеропорту в Бейруті та деяких портів. За словами представника ООН, ізраїльські обстріли унеможливлюють перевезення гуманітарної допомоги в межах країни.

Пан Егеланд також відзначив, що значна частина міста зруйнована і наголосив, що велике занепокоєння викликають перебої з постачанням харчів.

Ізраїль напередодні заявив, що відкриє гуманітарні коридори до південного Лівану.

Українське міністерство закордонних справ організовує перевезення тіла українського громадянина Андрія Зелінського, який загинув кілька днів тому в Ізраїлі.

Керівник групи МЗС з питань евакуації українських громадян з Лівану Олексій Рибак повідомив, що пан Зелінський переїхав шість років тому на постійне проживання в Ізраїль, де набув ізраїльське громадянство, однак не вийшов із громадянства України. Як заявив пан Рибак, незважаючи на це, Україна вважає його своїм громадянином, і родичі загиблого висловили бажання поховати його в Україні.

На сьогодні за сприяння дипломатичних представництв України у Лівані, Сирії та Кіпрі з Лівану евакуйовано 885 українських громадян.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG