Доступність посилання

ТОП новини

Трьох працівників радіостанції “Наше Радіо” захопила група невідомих осіб


Керівник інформаційного відділу Ірина Долина повідомила Радіо Свобода: “Потерпілі подали заяву до міліції. Керівництво радіостанції готує відкриті листи до міністра внутрішніх справ, прем’єр-міністра та Президента України"

Керівник інформаційного відділу Ірина Долина повідомила Радіо Свобода: “Потерпілі подали заяву до міліції. Керівництво радіостанції готує відкриті листи до міністра внутрішніх справ, прем’єр-міністра та Президента України. Ми – четверта влада, однак це не убезпечило наших людей. Ми не пов’язуємо це з професійною діяльністю журналістів, тому що там були менеджери рекламного відділу та водій.

Нам стало відомо, що це просто збіг обставин: серед білого дня у центрі Києва людей забрали, силою заштовхали в автомобіль і вивезли за місто. Їх били, розпитували про їхніх родичів, про роботу, принижували морально. Потім одного з них поставили на коліна і над головою стріляли. Тільки після телефонного дзвінка одному з нападників вони відпустили працівників “Нашого радіо”. Порізали колеса автомобіля, забрали мобільні телефони, гроші”.

Генеральний директор радіостанції сьогодні на прес-конференції повідомить деталі інциденту.

ВАС МОЖЕ ЗАЦІКАВИТИ

XS
SM
MD
LG