![](http://gdb.rferl.org/6DE344B8-CEE5-48AF-BA25-168E8750242F_w250.jpg)
“Приймали вони різні рішення про неможливість блокування із Партією регіонів через позиції по НАТО, через проблеми з російською мовою. Пам”ятаємо, як Арсен Борисович Аваков відкрито підтримував Юлію Володимирівну і як вона підтримувала його після рішення облради про недовіру”.
Хоча, за словами Салигіна, він запропонував різним політичним силам, що прийшли до ради, об”єднатися, таке рішення не ухвалили БЮТ та „Наша Україна”. Заважає амбіційність, вказівки з Києва та псевдоопозиційність.
“Яка ми тут один до одного опозиція, хай не звинуватять мене прибічники чи однопартійні у партійній безпринципності. Ми що, з Німеччиною воюємо? Ми ж живемо в одному місті, ходили до однієї школи, до одного класу, а тепер - опозиція ? Сьогодні поля не засіяні, заводи не працюють, в лікарнях немає обладнання, дахи на школах протікають! Потрібно бути нам всім разом опозицією до проблем суспільства, економіки в нашому житті?”
Працювати в регіоні, на думку Васілія Салигіна, потрібно над наповненням бюджету , а не чекати грошей з Києва, „лежачи на дивані”. Салигін впевнений, що за два роки Харківщину буде не впізнати. У гарному розумінні слова, звичайно, наголосив голова облради.