Доступність посилання

ТОП новини
16 квітня 2021, Київ 19:57

Довгий заявив про відставку з посади секретаря Київради


Секретар Київської міської ради Олесь Довгий закликає депутатів проголосувати за його відставку. Про це він сказав під час відкриття сесії Київради.

«Я всім вам кажу, що це моє рішення. Я закликаю вас усіх підтримати моє рішення, мою позицію. Я знаю, що в залі немає необхідної кількості голосів за мою відставку, тому я прошу підтримати моє рішення й всіх депутатів, які підтримують мене, проголосувати «за», – сказав Довгий.

Під час виступу Довгий заявив, що при тому, що він відмовляється від своєї посади, він не відмовляється від своїх «принципів захисту місцевого самоврядування», додавши, що тепер він буде відстоювати ці принципи як позафракційний депутат.

Після цього він вніс пропозицію включити питання про його відставку у порядок денний засідання Київради, а решту питань перенести на інше засідання.

За внесення питання до розгляду проголосували 111 депутатів Київради.

На сесії 31 березня міськрада відмовилася прийняти відставку Довгого. За ухвалення відповідного рішення проголосували 28 депутатів при мінімально необхідному 61.

30-річний Довгий обіймає посаду секретаря Київради із квітня 2006 року. Він також є членом депутатської фракції блоку Леоніда Черновецького у Київраді.
XS
SM
MD
LG