Доступність посилання

ТОП новини
07 травня 2021, Київ 19:00

Чехія змінила правила видачі віз українцям – МЗС


За інформацією посольства Чехії в Україні, віднині українці можуть подавати заяви на оформлення візи та дозволу на перебування у Чеській Республіці тільки до консульського органу відповідно до консульського округу за місцем своєї реєстрації. Про це повідомив речник МЗС України Олександр Дикусаров.

«Консульський відділ посольства Чехії у Києві: до нього належать Вінницька, Житомирська, Київська, Кіровоградська, Миколаївська, Одеська, Полтавська, Сумська, Хмельницька, Черкаська та Чернігівська області. Генеральне консульство у Львові обслуговує Волинську, Івано-Франківську, Львівську, Закарпатську, Рівненську, Тернопільську та Чернівецьку області. Генконсульство у Донецьку – це Донецька, Дніпропетровська, Запорізька, Луганська, Харківська, Херсонська області, місто Севастополь та АР Крим», – повідомив Дикусаров.

Також, згідно з угодою між урядами України і Боснії та Герцеговини, українці відтепер зможуть короткостроково перебувати у цій балканській державі без віз.

«Громадяни України можуть перебувати або проїздити транзитом через Боснію та Герцеговину на підставі проїзних документів, дійсних для виїзду за кордон. Без віз українці можуть перебувати у Боснії не довше ніж тридцять днів упродовж двох місяців від дня в’їзду», – поінформував Дикусаров.
XS
SM
MD
LG