Доступність посилання

ТОП новини

Перший етап модернізації ГТС почнеться влітку – Клюєв


Перший етап модернізації української газотранспортної системи розпочнеться вже влітку. Про це повідомив перший віце-прем’єр, міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв на зустрічі з членом Єврокомісії з питань розвитку Андрісом Пієбалгсом, інформує прес-служба першого віце-прем’єра.

Зокрема, за словами Клюєва, Україна перейшла від політичних заяв до конкретних дій, що дасть змогу почати перший етап модернізації ГТС цього літа.

Також у ході зустрічі перший віце-прем’єр заявив, що в Україні позитивно оцінюють прогрес у переговорному процесі щодо укладення угоди про асоціацію з ЄС.

За словами Клюєва, це підтверджують останні раунди переговорів, які відбулися нещодавно в Брюсселі. Він також додав, що в України є чітка політична воля – завершити переговори до кінця 2011 року.

Перший віце-прем’єр висловив сподівання, що в переговорах, зокрема щодо створення зони вільної торгівлі, Євросоюз, як і Україна, буде займати максимально конструктивну позицію, спрямовану на досягнення взаємовигідного компромісу.

Клюєв також повідомив, що найближчим часом уряд України затвердить План першочергових заходів щодо євроінтеграції на 2011 рік, яким передбачені завдання, спрямовані на створення умов для функціонування зони вільної торгівлі з ЄС.
XS
SM
MD
LG