Двотижневий курс реабілітації та оздоровлення юні ізраїльтяни провели у дитячому таборі “Чайка”, що у селищі Голочинці, Летичівського району Хмельницької області.
Хлопців і дівчат для поїздки в Україну відбирали соціальні служби північних муніципалітетів Ізраїлю. Ізраїльська група складалася з 70 чоловік, 64 з них - діти від 8 до 17 років. Батьки практично всіх дітей вихідці з колишнього СРСР.
Відпочинок ізраїльських дітей в Україні організував і фінансував народний депутат України Олександр Фельдман.
Хлопців і дівчат для поїздки в Україну відбирали соціальні служби північних муніципалітетів Ізраїлю. Ізраїльська група складалася з 70 чоловік, 64 з них - діти від 8 до 17 років. Батьки практично всіх дітей вихідці з колишнього СРСР.
Відпочинок ізраїльських дітей в Україні організував і фінансував народний депутат України Олександр Фельдман.