Доступність посилання

ТОП новини

Повстанці в Лівії заявляють про успіхи


Повстанці в Лівії заявили в понеділок, що мають значні здобутки в місті Місрата, єдиному в західній частині країни, яке вони переважно контролюють. За їхніми заявами, які не мають незалежних підтверджень, вони вибили війська лівійського лідера Муаммара аль-Каддафі з міста.

Британська телерадіокомпанія BBC тим часом повідомила, що урядові війська, які оточують Місрату і вже близько двох місяців тримають місто в облозі, самі опинилися в оточенні сил повстанців.

За даними правозахисників, від початку боїв у Місраті там загинула понад тисячу людей і ще більше були поранені. У понеділок поранених вивозили з міста судноплавним шляхом до Бенгазі у східній частині країни, яке є твердинею повстанців.

Уранці в понеділок представники влади Каддафі заявили, що авіація міжнародної коаліції знищила одну з будівель усередині закритого комплексу резиденції лівійського лідера в столиці Тріполі, поранивши при цьому 45 людей, із них 15 серйозно. Ці повідомлення не підтверджені з незалежних джерел.

Представник влади заявив при цьому, що удар мав на меті знищити самого Каддафі.

Союз НАТО, який командує міжнародною військово-повітряною операцією, заявив, що ціллю цього удару був військовий центр зв’язку.

Відомо, що в закритому містечку Баб-аль-Азізія в Тріполі, крім власне резиденції Каддафі, є й військові командні об’єкти. Цей комплекс уже ставав ціллю кількох попередніх ударів.
XS
SM
MD
LG