Доступність посилання

ТОП новини

Рівненські студенти на виселення з гуртожитку відповіли страйком


Близько сотні студентів Рівненського Інституту слов’янознавства Київського слов’янського університету сьогодні пікетують вхід до гуртожитку Рівненського державного гуманітарного університету.

Студентам з інших міст та областей, котрі прибули до гуртожитку, де вже мешкали по 2-4 роки, відмовили у поселенні. Керівництво університету посилається на наказ міністра освіти Станіслава Ніколаєнка від жовтня минулого року про відселення із гуртожитків навчальних закладів сторонніх осіб. Саме цього прагнуло у жовтні минулого року студентське братство гуманітарного університету, домагаючись повернення кімнат, які належать їхньому навчальному закладу.

Суть проблеми в тому, що ректор в обох навчальних закладів один - це Руслан Постоловський, адже раніше наказом міністра освіти Кременя створили об’єднання державного і недержавного вузів. Нині ректор перебуває в лікарні з серцевим нападом, а студенти кажуть, що їх не попередили про відселення і обіцяють жити у фойє до того часу, поки не отримають житла.
XS
SM
MD
LG